Nauka Jazdy Pabianice Auto Szkoła OSK KELLER

Najczęściej zadawane pytania

Nauka jazdy

Najczęściej zadawane pytania

W tym dziale odpowiemy na najczęściej zadawane pytania związane z kursem oraz egzaminami na prawo jazdy. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na pytanie, które „spędza Ci sen z powiek” po prostu skontaktuj się z nami 🙂 Postaramy się pomóc 🙂

Tak, ale minimum z 24 godzinnym wyprzedzeniem. Musimy mieć czas na korektę grafiku pracy instruktorów. 

Czas trwania kursu uzależniony jest od możliwości kandydata na kierowcę. Nie tylko czasowych, ale także możliwości opanowania niezbędnej wiedzy zarówno  teoretycznej jak i praktycznej  umożliwiającej prowadzenie pojazdu. 

Mamy obowiązek prawny  zrealizować minimum:

  • 30 godzin teorii- wykłady,
  • 30 godzin praktyki- jazdy,

Ustawa przewiduje, że czas ten jest optymalny do uzyskania umiejętności prowadzenia pojazdu zgodnie z techniką prowadzenia pojazdu, oraz przepisami ruchu drogowego.

Niestety z doświadczenia wiemy, że nie każdemu czas ten zagwarantuje nabycie wiedzy niezbędnej do zdania egzaminu państwowego i bezpiecznego poruszania się pojazdem.

Dlatego każda auto szkoła ma obowiązek prawny zanim wyśle kursanta na egzamin państwowy sprawdzić umiejętności kandydata na kierowcę przeprowadzając:

  • egzamin wewnętrzny dopuszczający do egzaminu państwowego.

Najszybciej zakończony kurs trwał 15 dni, ale osoba ucząca się u nas miała zdany w Wojewódzkim Ruchu Drogowego egzamin państwowy. Zgodnie z przepisami, aby móc przystąpić do egzaminu państwowego praktycznego musiała odbyć 4 godziny pierwszej pomocy, jak również zrealizować 30 godzin jazdy i zdać egzamin wewnętrzny praktyczny.

Cały kurs zazwyczaj trwa od półtora do trzech miesięcy. 

Nauka jazdy

Profesjonalna nauka jazdy & Szkoła której możesz zaufać

Nie wszędzie kurs prawa jazdy wygląda tak samo. Nasze szkolenia przeprowadzane są rzetelnie, a czas na nich spędzony wykorzystywany jest w 100%. Dbamy o bezpieczeństwo w trakcie zajęć praktycznych.

0 +
Lata doświadczenia
0 +
Zaufało nam
0 +
Zadowolonych kursantór
0 +
Profesjonalnych instruktorów