O szkole

Nauka Jazdy Pabianice - Auto Szkoła Pabianice

Ośrodek Szkolenia Kierowców

Janusz Keller

Zanim zdecydujesz się na wybór szkoły kierowców przeczytaj a dowiesz się wszystkiego na temat naszych szkoleń!

Twoi koledzy i koleżanki już mi zaufali sprawdź to w komentarzach wyrażających ich opinię na temat szkoły lub na profilu Facebook auto szkoły!

Nazywam się Janusz Keller jestem właścicielem oraz instruktorem i wykładowcą Auto Szkoły „Ośrodek Szkolenia Kierowców Janusz Keller”. Kwalifikacje instruktora nauki jazdy uzyskałem ucząc się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Łodzi pod okiem bardzo doświadczonych wykładowców a zarazem egzaminatorów WORD. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zawodzie instruktora nauki jazdy które nabyłem pracując w łódzkich Ośrodkach Szkolenia Kierowców cieszących się bardzo wysokim poziomem szkolenia oraz renomą. Od 26 lat jestem kierowcą a doświadczenie zdobywałem jeżdżąc po drogach całej Europy.

Jeśli trafiłeś na stronę mojej Auto Szkoły to znaczy, że jesteś zainteresowany zdobyciem prawa jazdy. Jeśli tak nie jest, to może warto się nad tym zastanowić, w końcu prawo jazdy to inwestycja w siebie na całe życie!

Szkolenie kierowców – OSK Janusz Keller

Gwarantuje wszystkim kursantom:

  • profesjonalne szkolenie,
  • naukę bezpiecznego kierowania pojazdem,
  • najskuteczniejszy program nauczania,
  • naukę pod okiem profesjonalnych wykładowców i instruktorów,
  • bezstresową atmosferę na zajęciach,
  • indywidualne podejście do każdej uczącej się osoby.

Nauka jazdy – teoria.

Teoretyczna nauka jazdy polega na przyswojeniu wiedzy w dużym stopniu z zakresu przepisów ruchu drogowego. Nie chcemy jednak abyś „wkuwał” przepisy na pamięć! Tablica, kreda oraz zeszyty i wszelkiego rodzaju notatki odeszły do lamusa już dawno! Zapisując się na kurs prawa jazdy otrzymujesz gratis pomoce naukowe, które wchodzą w skład szkolenia w Systemie SPS.

Wykłady – przystępna forma nauczania!
System SPS to kompletny multimedialny materiał przeznaczony do prezentacji części teoretycznej kursu na prawo jazdy, z którego korzysta wykładowca. Składa się z 11 lekcji, które zawierają slajdy i animacje oraz klipy wideo. W oparciu o profesjonalnie przygotowaną i uporządkowaną treść uwzględnia także regularne ćwiczenia.

Podręcznik kursanta - systematyczność w nauce to podstawa!

Podręcznik umożliwia proste powtarzanie materiału, ponieważ treść podręcznika zbudowana jest według tego samego schematu, co wykłady. Odszukanie i powtórzenie ostatniej lekcji zajmie zaledwie kilka minut.

Nowe testy 2014 – baza pytań egzaminacyjnych!

OFICJALNE TESTY PWPW NA DVD lub On-line to oryginalna baza pozyskana na mocy umowy licencyjnej z PWPW. Zawiera oficjalne pytania występujące na egzaminach państwowych dla kandydatów na prawo jazdy. Autentyczność pytań jest potwierdzona hologramem lub znaczkiem licencyjnym. UŻYWAJĄC OFICJALNYCH TESTÓW PWPW NA DVD lub On-line, kursant ma możliwość ćwiczenia na pytaniach, które w tej samej formie pojawią się na egzaminie państwowym.

Z testów można korzystać na dwa sposoby:

  1. generując losowo zestawy egzaminacyjne (32 pytania)
  2. rozwiązując testy wg tematów i zagadnień (np. zachowania na skrzyżowaniach)

E-kurs – powtórka wykładów o każdej porze!

E- kurs zawiera dokładnie tą samą treść, która prezentowana była na wykładach. Mając dostęp do Internetu możesz korzystać z E-kursu w dowolnym czasie i miejscu.

Wykłady odbywa się w bardzo komfortowych warunkach. W nowej klimatyzowanej i ogrzewanej sali wykładowej całkowicie odizolowanej od wszelkich źródeł hałasu, co ułatwia koncentrację podczas nauki.

Nauka jazdy- praktyka.

Nazwa mojej strony internetowej Nauka Jazdy Pabianice nie oznacza, że ucząc się jeździć, będziesz doskonalić swoje umiejętności jeżdżąc samochodem wyłącznie w Pabianicach. Doskonalisz je jeżdżąc praktycznie wszędzie w Łodzi w dużym ruchu ulicznym, na drodze ekspresowej a czasami także autostradzie. Każdy z moich kursantów w ciągu 30 godzin szkolenia podstawowego przejeżdża około 1000 km!

Samochody – komfort i bezpieczeństwo w trakcie szkolenia kierowców!

Samochody do nauki jazdy, którymi będziesz uczył się jeździć to najbogatsza wersja SUZUKI Swift lub Hyundai i20. Samochody są nowe, serwisowane w autoryzowanej stacji obsługi pojazdów. Są wyposażone w większość nowoczesnych systemów, które oczywiście w pewnym stopniu gwarantują bezpieczeństwo jazdy kierowcy oraz osób przewożonych w samochodzie. Komfort jazdy między innymi zapewnia klimatyzacja i podgrzewane fotele.

Nie zwlekaj! Ty też możesz mieć prawo jazdy!

Zapisz się na kurs a zobaczysz świat z perspektywy kierowcy.

Opinie kursantów

Bartłomiej Dąbrowski
Bardzo dziękuję Panu Januszowi oraz Panu Tomkowi za doskonałe i rzeczowe przygotowanie zarówno do egzaminu, jak i codziennej jazdy! Wykłady prowadzone są w ciekawy i profesjonalny sposób. Informacje przekazywane na zajęciach teoretycznych przez Pana Janusza to wiele cennych rad niezwykle przydatnych w późniejszej praktyce! Na jazdach panuje świetna, bezstresowa atmosfera. Każdy błąd ...
środa, 19 grudzień 2018
Klaudia Oset
Najlepsza auto szkoła w Pabianicach! Profesjonalne podejście i miła atmosfera! Dziękuje bardzo!! :)
wtorek, 18 grudzień 2018
Jan Grzegorzewski
Bardzo polecam! Szybko, łatwo i przyjemnie. Po wykonaniu kursu egzamin nie będzie już problemem :)
poniedziałek, 10 grudzień 2018
Violetta Piotrowska
Wykłady z teorii z Panem Januszem profesjonalizm w 100%.Fachowa wiedza- najwyższy poziom.Super atmosfera, indywidualne podejście do każdego kursanta.Mój instruktor jazdy Piotr Kudrzycki zażartował,ale postawił do pionu jak nie szło.Zaangażowanie w każdą godzinę jazdy.Cierpliwość,motywacja, wsparcie.DZIĘKUJĘ. Jesteście number one?
środa, 28 listopad 2018

Najbliższe terminy kursów

PROMOCJA!
Do kursu podstawowego dodajemy:
- 1 godzinę jazdy gratis
- minus 200,00 zł od ceny podstawowej
- oraz coś co pomoże w egzaminie państwowym (niespodzianka)

Szczegóły w cenniku!

Data rozpoczęcia: 25.10.2021
Godzina: 17:00
Kategoria: B
Wykłady- teoria:
Poniedziałek, środa, piątek, sobota.
Zapisy rozpoczęte !!
Nie przegap okazji !!


zanim sie zapiszesz 150

teoria w domu

Sprawdź czy masz już prawko

Zarezerwuj termin egzaminu on-line

WORD Łódź

WORD Piotrków Trybunalski

WORD Sieradz

Ośrodek Szkolenia Kierowców
Janusz Keller

Ul. Zamkowa 15
95-200 Pabianice

Tel. 795 06 06 06

Facebook Like Box

Dołącz do nas na Facebook :)